Laupäev, 15. mai 2021
Õppeaasta:

Leia lapsele või endale huviring!

Valdkond

  • sport
  • tants
  • muusika
  • üldkultuur
  • käsitöö ja tehnoloogia
  • kunst
  • muud

Piirkond

  • Abja
  • Mõisaküla
  • Halliste
  • Karksi

Teenusepakkuja

  • Abja Gümnaasium
  • Abja Kultuurimaja
  • Abja Muusikakool
  • Abja Noortekeskus
  • Abja Päevakeskus
  • Abja Spordi-ja Tervisekeskus
  • August Kitzbergi nimeline Gümnaasium
  • Halliste Põhikool
  • Halliste Rahvamaja
  • Kaarli Rahvamaja
  • Karksi-Nuia Kultuurikeskus
  • Karksi-Nuia Muusikakool
  • Karksi-Nuia Noortekeskus
  • Karksi-Nuia Raamatukogu
  • Karksi-Nuia Spordikool
  • Mõisaküla Kool
  • Mõisaküla Kultuurimaja
  • Mõisaküla Noortekeskus
  • Muuvi Stuudio MTÜ
  • Uue-Kariste Rahvamaja

Vanus

  • Määramata
  • Lasteaiaealistele
  • I kooliastmele
  • II kooliastmele
  • III kooliastmele
  • Gümnaasiumiõpilastele
  • Täiskasvanutele

Sugu

  • Määramata
  • Poistele
  • Tüdrukutele
Abja Gümnaasium
Leiti 13 huviringi
Animatsiooniring
Juhendaja Laine Lindvest
Koolimeedia
Juhendaja Silvia Mälksoo
Korvpall 6.-9. klass
Juhendaja Riivo Roosnurm
Abja Kultuurimaja
Leiti 11 huviringi
Laste lauluring
Juhendaja Ruth Mõttus
Lasteteater Cipolino
Juhendaja Viive Niinemäe
Linetants
Juhendaja Signe Rosenberg
Abja Muusikakool
Leiti 19 huviringi
Akordioniansambel
Juhendaja Valdo Värk
Akordioniõpe
Juhendaja Valdo Värk
Eelkool
Juhendaja Ruth Mõttus
Abja Noortekeskus
Leiti 12 huviringi
Eluõppeteemaline ring
Juhendaja Liisi Rääbus
Ettevõtlusring
Juhendaja Elle Agar
Keraamikaring lastele
Juhendaja Hülle Haab
Abja Päevakeskus
Leiti 1 huviringi
Jututuba
Juhendaja Mari Saarela
Abja Spordi-ja Tervisekeskus
Leiti 19 huviringi
Bachata tants
Juhendaja Kristina
HopaFit rasvapõletustreening
Juhendaja Triin Saar
Jalgpalli ring 1-5 klass
Juhendaja Aleksandr Golovko
August Kitzbergi nimeline Gümnaasium
Leiti 32 huviringi
Elektroonika
Juhendaja Vane Valksaare
Keraamika 5.-7. klassid
Juhendaja Leina Sipelgas
Kitarriring
Juhendaja Kristo Vainonen
Halliste Põhikool
Leiti 16 huviringi
Inglise keele ring
Juhendaja Airika Gaston
Jalgpall
Juhendaja Kristjan Kask
Kodutütred
Juhendaja Ebe Õnne
Halliste Rahvamaja
Leiti 5 huviringi
Idamaine tantsurühm "Hürrem"
Juhendaja Kristina Tukk
Memmede tantsurühm "Sõsare"
Juhendaja Anu Kangur
Merru tegevustuba Hallistes
Juhendaja Meritar Võro
Kaarli Rahvamaja
Leiti 5 huviringi
Margiti tegevustuba
Juhendaja Margit Ojaloo
Merru noortetuba
Juhendaja Meritar Võro
Rosin
Juhendaja Ruth Mõttus
Karksi-Nuia Kultuurikeskus
Leiti 9 huviringi
Karksi-Nuia Kultuurikeskuse naiskoor Maimu
Juhendaja Ivi-Heljo Harju
Karksi-Nuia kultuurikeskuse naisrühm Mari
Juhendaja Leili Nael
Karksi-Nuia kultuurikeskuse näitering
Juhendaja Leana Liivson
Karksi-Nuia Muusikakool
Leiti 24 huviringi
Akordion
Juhendaja Merike Rüdiger
Flöödiõpe
Juhendaja Kai-Riin Kont
Kandle ansambel
Juhendaja Heidi Öövel
Karksi-Nuia Noortekeskus
Leiti 5 huviringi
Helitehnoloogia huviring
Juhendaja Andres Eelmaa
Käsitööring
Juhendaja Katrin Liimets
Kokandusring
Juhendaja Katrin Liimets
Karksi-Nuia Raamatukogu
Leiti 1 huviringi
Raamatuklubi "Rääkivad read"
Juhendaja Mare Torim
Karksi-Nuia Spordikool
Leiti 2 huviringi
Kergejõustik Leo
Juhendaja Leo Liiber
Kergejõustik Mari
Juhendaja Mari Kahu
Mõisaküla Kool
Leiti 6 huviringi
Käsitööring
Juhendaja Juta Jalakas
Kirjandusring
Juhendaja Maile Kreevs
Pärimuskultuur
Juhendaja Tiina Raba
Mõisaküla Kultuurimaja
Leiti 8 huviringi
Bahira idamaine tants
Juhendaja Kristina Tukk
Jututuba eakatele
Juhendaja Aime Vilu
Madli Mudilastering
Juhendaja Madli Lepikson
Mõisaküla Noortekeskus
Leiti 3 huviringi
õpitubade ring
Juhendaja Kaja Õigus
disc-golfi ring
Juhendaja Maarika Siigur
kokandusring
Juhendaja Gea Rebane
Muuvi Stuudio MTÜ
Leiti 3 huviringi
Bändiring
Juhendaja Rasmus Maasen
Hääleseade/laul
Juhendaja Mariah-Theresa Turbel
Muusikaproduktsioon
Juhendaja Rasmus Maasen
Uue-Kariste Rahvamaja
Leiti 4 huviringi
Kapell "Ukaas"
Juhendaja Eha Lihtne
Käsitööring
Juhendaja Lembi Tani
Klubi 60+
Juhendaja Leili Tšernõšova